'
E-POOD  
 
Vali Keel:  EST RUS ENG
KÜSITLUS
Kuidas jõudsite OÜ AT Nobe kodulehele?  
Google otsingumootori abil
Muu internetireklaam
Neti.ee otsingumootori abil
Sõbra soovitusel
Teise rehvitöökoja soovitusel
 

 

 
AJALUGU
 
Firma rajati aastal 1996, kui 25 aastane Artur Taivere omandas Tartu lähistel tüki maad vanade talurajatistega. Ametlikult avati firma 1997 aastal, kui alustati autovaruosade müügiga, sõiduauto rehvide vahetuse ja müügiga. Esimestel aastatel oli firmal kaks töötajat - isa ja poeg, kuid varsti vajati tööjõudu juurde. 2001 aastal ehitati uus külghoone. Lammutuskoja osakond asendati veoauto rehvide paigaldamisalusega. Mõni aasta hiljem müüdi ka juba veoauto velgi ja rehve. Paar aastat tegeles firma ka ehitusega- soetati JCB 4CX kopp. 

2003 aastal lammutati vana ait lõplikult ning 2004 aastaks rajati uus ja modernne hoone, mida tänapäeval näete. Uus hoone võimaldab rohkem ruumi ja korrapärasemat süsteemi rehvide ning velgede ladustamiseks.

Märkimisväärne muutus firmas juhtus 2006 aastal, kui kasutusele võeti uus tarkvarahaldamise süsteem, mis muutis kogu paberimajanduse ja kliendisuhted tunduvalt tõhusamaks. 
 
2008 aastal avas AT Nobe veebipoe, kus saab osta rehve, velgi ja lisatarvikuid oma sõidu- või veoautole. Tänaseks on see süsteem tõlgitud juba viide keelde: eesti, inglise, vene, saksa ja soome.
Nagu näete on AT Nobe oma aastatega läbinud erinevaid muutusi. Just sellised dünaamilised, analüüsitud valikud on firma viinud tasa ja targu tänasele positsioonile. AT Nobe kogenud töölised pakuvad klientidele kvaliteetset teenust aastaringselt. AT Nobe töötajad käivad pidevalt koolitustel erinevates maailma riikides (Poola, Belgia, Itaalia, Läti, Soome, Rootsi...)

Firma initsiaalid on tegelikult rajaja, Artur Taivere omad ning pannud need firma nimesse, püüab ta garanteerida oma nimega Teile osutatud teenuse kvaliteedi.


Kas teadsid, et:

* AT Nobe nimi tuleb Artur Taivere nimest - AT
 
* Firma rajaja, omanik ning juhataja on tänini Artur Taivere
 
* Kõik AT Nobe hooned on ehitatud välisteenuseid kasutamata
 
* AT Nobe pole kunagi pangalaenu võtnud (pole ka küsinud)


AT Nobe püüab pakkuda kõrgetasemelist ja professionaalset teenust päevast päeva - see on aeganõudev ja keeruline, kuid me väärtustame oma klienti ning teame, et ka klient väärtustab meid.
 
  stats © 1997-2016 AT Nobe - Paljud õigused kaitstud - Hetkel külastajaid lehel : 2Reklaamihai